Halı Yıkama

Halı yıkama sırasında tüm antibakteriyal özellikleri sağlayan kimyasal temizleyicileri içmey suyu kullanır. Böylece halılarınızdaki bakteri, akar ve alerjiye sebep olan mikropların tümü %100’e kadar temizlenir ve yok olur.

Çok Önemli Not: 

Halı Yıkamacıların  Bir çoğu aynı temizlik Malzemeleri ve kipmanlarını kullanmaktadır: çünkü tedarikçiler bellidir ve bu tedarikçiler bütün halı yıkamacıları dolaşır ürünlerini pazarlar.

Halı Yıkamacılar'ın tamamında leke çıkarma, halıya dökülen çay lekesi, kahve lekesi, kola, Mürekkep gibi her evde her halının başına gelebilecek lekelerin çıkacağı ile ilgili aynı terim ve terminolojileri halı yıkamacıların tamamından duya bilirsinin fakat "ilaç ile zehir arasındaki fark doz farkıdır" diye bir Tıp sözü vardır: işte tamda bu söz bizim sektörü anlatmaya yeterli durumdadır. Aynı ekipmanlar ve aynı kimyasalları halı yıkamacıların bir çoğu kullanıyor ise o zaman neden halıları sıtandart bir temizlikte olmuyor, neden halılar renk atıyor, neden halılar sertleşiyor: işte tamda burada Büyükçekmece halı yıkamanın profesyonelliği, gerekli Kimysalları yeteli mili litrelerde kullanarak halılara zarar vermesini önlemesi ve içme suyu kullanarak günü birlik personel ile değil daimi sabit uzmanlaşmış profesyoneller ile çalışmasındanileri gelmektedir sizlerinde şayet halılarınızın lekelerinin çıkmasının yanında kalitesinin bozulmadan sertleşmeden gelmesini istiyorsanız Büyükçekmece Halı Yıkama'nın  hizmetlerini tercih etmenizde yarar vardır.

Top